Dogonić legendę

AH
20-04-2007, 00:00

Pogoda już wiosenna i bardzo „rowerowa”. Zapaleni kolarze wylegli na ulice, choć inauguracja sezonu rowerowego wciąż przed nimi — w niedzielę, 22 kwietnia.

Gratka nie lada, bo w tym roku to wyjątkowo huczna impreza. Festyny, przejazdy, a przede wszystkim Wyścig o Puchar Prezesa Banku BPH — Józefa Wancera na odcinku 500 m. Startujący amatorzy będą mogli zmierzyć się z samym Czesławem Langiem! Kolarskie święto zbiegło się w tym roku z okrągłą rocznicą — 120-leciem działalności najstarszego klubu kolarskiego w Polsce: Warszawskiego Towarzystwa Cyklistów, założonego przez Henryka Sienkiewicza, Bolesława Prusa i Marię Curie- -Skłodowską.

Początek imprezy o 9.30 pod pomnikiem Bolesława Prusa na Krakowskim Przedmieściu w Warszawie, później msza u Wizytek i przejazd na Agrykolę, gdzie w południe zacznie się festyn.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: AH

Najważniejsze dzisiaj

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Tematy

Puls Biznesu

Po godzinach / Dogonić legendę