Dolar odrabia straty wobec euro, umacnia się też wobec jena

Polska Agencja Prasowa SA
29-03-2005, 16:38

Dolar we wtorek przed południem na rynku międzybankowym w Nowym Jorku odrabia wcześniejsze spadkiwobec euro i umacnia się w stosunku do japońskiego jena - podają dealerzy.

Dolar we wtorek przed południem na rynku międzybankowym w Nowym Jorku odrabia wcześniejsze spadkiwobec euro i umacnia się w stosunku do japońskiego jena - podają dealerzy.

    Dolar umocnił się do 1,2906 za euro z 1,2957 notowanych wcześniej we wtorek. Ale i tak pozostaje słabszy niż podczas poniedziałkowego poziomu zamknięcia w Nowym Jorku 1,2896 za euro.

    Amerykańska waluta zdołała też we wtorek przed południem w Nowym Jorku umocnić się do 107,49 jenów za USD ze 107,17 w poniedziałek po południu. To najsłabszy kurs jena wobec USD od 22 października 2004 r.

    Inwestorzy czekają teraz na dane o zaufaniu konsumentów w USA, które Conference Board poda o godz. 17.00 czasu warszawskiego. Rynek oczekuje spadku tego wskaźnika w marcu do 103 pkt ze 104 pkt odnotowanych w lutym.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Polska Agencja Prasowa SA

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Tematy

Puls Biznesu

Inne / Dolar odrabia straty wobec euro, umacnia się też wobec jena