Domy, w których chce się mieszkać

  • DI
opublikowano: 16-12-2021, 23:18
aktualizacja: 08-02-2022, 13:39

W swoich inwestycjach Soho Investments szczególną uwagę zwraca na otoczenie. Architektura przeplata się w nich z przyrodą, dając mieszkańcom poczucie harmonii i spokoju.

Doświadczenie niezbędne do prowadzenia firmy odnoszącej sukcesy w sektorze nieruchomości właściciele spółki Soho Investments zdobywali, pracując przez 20 lat w branży budowlanej w Stanach Zjednoczonych. W 2015 r. bracia Eryk i Patryk Kaczmarkowie założyli w Jarocinie rodzinny biznes, w którym mogą wykorzystywać swoją wiedzę i realizować pasję. W zakres inwestycji budowlanych firmy wchodzą: zakup nieruchomości, projektowanie, wykonawstwo i zarządzanie nieruchomościami. W ofercie firma ma domy jednorodzinne i apartamenty.

Soho Investment starannie wybiera lokalizacje dla nowych inwestycji, szczególną uwagę przywiązując do walorów okolicy.

– Chcemy, by nasze budynki wyróżniały się, ale były też ponadczasowe i eleganckie. Na każdą inwestycję patrzymy z punktu widzenia klienta, tworząc rozwiązania, które poprawiają funkcjonalność i zapewniają odpowiedni standard życia – mówi Eryk Kaczmarek, współwłaściciel spółki Soho Investments.

Braciom Kaczmarkom udało się odnaleźć niszę na rynku nieruchomości. W przeciwieństwie do większości firm deweloperskich, realizują swoje inwestycje w mniejszych miastach, gdzie od wielu lat nie powstawały nowe mieszkania. Poza Jarocinem, z którym związana jest firma, nowe domy powstały również w okolicznych miejscowościach: Pleszewie i Kożminie Wielkopolskim. Na tym nie kończą się ambicje założycieli firmy.

– Jesteśmy w trakcie negocjacji zakupu gruntów, które pozwolą nam stać się liczącą się firmą w województwie wielkopolskim i województwach ościennych. Na pewno niedługo rozpoczniemy inwestycje w łódzkim – informuje Eryk Kaczmarek.

Flagową inwestycją firmy jest Soho Park – osiedle zlokalizowane w samym centrum Jarosławca. Jest ono przykładem harmonijnego połączenia nowoczesnej architektury z otoczeniem.

– Stworzona przez nas przestrzeń jest idealnym miejscem do odpoczynku. Szczególnie zadbaliśmy o to, aby każdy powrót do domu był przyjemnością dla jego mieszkańców – dodaje Eryk Kaczmarek.

Kolejną inwestycją, która jest atrakcyjna nie tylko dla mieszkańców Jarocina, ale także przyciąga zainteresowanie osób z innych części Polski, są położone w pobliżu miejskiego parku Wille Wrzosowa. Projekt ten udowadnia, że zabudowa szeregowa może być interesująca architektonicznie w sposób nieszablonowy łącząc elegancję i nowoczesność.

Pandemia COVID-19 nie spowodowała większych przerw w prowadzonych inwestycjach, niemniej w związku z czasowymi przestojami u producentów następowały opóźnienia w dostawach materiałów budowlanych, ale udało się je wszystkie nadgonić.

– Wiarygodność jest niezwykle ważną częścią współpracy z naszymi partnerami biznesowymi. Tytuł Gazeli Biznesu potwierdza, że jesteśmy rzetelnym i stabilnym partnerem biznesowym – podsumowuje Eryk Kaczmarek.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Polecane