Doraco obniżyło ceny nowych lokali w Sopocie

Radosław Górecki
opublikowano: 17-02-2004, 00:00

W Sopocie przy ulicy Okrzei powstało osiedle Marii Ludwiki. Deweloperem jest Korporacja Budowlana Doraco. Do końca lutego spółka zdecydowała się na obniżenie cen mieszkań. Lokale mają powierzchnię od 63 do 92 mkw.

Osiedle jest zamknięte — składa się z 6 czterokondygnacyjnych budynków mieszkalnych. Łącznie znajdują się tutaj 123 lokale, z czego sprzedano już 113. Osiedle ma własny garaż podziemny. Wykonano tu także plac zabaw dla dzieci. Teren osiedla jest ogrodzony i monitorowany.

Korporacja Budowlana Doraco działa od 1991 r. Portfel zleceń spółki wynosi ponad 219 mln zł i obejmuje kontrakty zawarte do końca grudnia 2005 r. Kapitał własny spółki na koniec 2002 r. wyniósł 27,3 mln zł, w tym kapitał założycielski 140 tys. zł.

Korporacja zrealizowała między innymi takie obiekty jak Galeria EMKA w Koszalinie, City Forum II Krewetka w Gdańsku, centrum handlowe Euromarket w Gdyni-Karwinach, budynek apartamentowy w Juracie i Osiedle Świerkowe w Gdyni.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Radosław Górecki

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Nieruchomości / Doraco obniżyło ceny nowych lokali w Sopocie