Dorn: Projekcja budżetu na cztery lata nie jest najważniejsza

Polska Agencja Prasowa SA
opublikowano: 29-09-2005, 16:16

Jeden z liderów PiS Ludwik Dorn uważa, że projekcja budżetu na kolejne cztery lata, o którą w czasie rozmów trwających pomiędzy PO i PiS postulował polityk PO Jan Rokita, nie jest w obecnej sytuacji najważniejsza. Według Dorna, teraz trzeba się ustosunkować do projektu budżetu przygotowanego przez ustępujący rząd i przygotować do niego autopoprawkę.

Jeden z liderów PiS Ludwik Dorn uważa, że projekcja budżetu na kolejne cztery lata, o którą w czasie rozmów trwających pomiędzy PO i PiS postulował polityk PO Jan Rokita, nie jest w obecnej sytuacji najważniejsza. Według Dorna, teraz trzeba się ustosunkować do projektu budżetu przygotowanego przez ustępujący rząd i przygotować do niego autopoprawkę.    

Zaapelował także, aby obie partie skonfrontowały swoje programy. "Skonfrontujmy to, co wy macie w szufladach, a my mamy na stole" - powiedział polityk PiS.

Dorn dodał, że pomimo iż partie zgadzają się co do koncepcji "najpierw kwestia programowe, a później personalia", to jednak "to jacyś ludzie rozmawiają z jakimiś ludźmi". Tak więc Platforma powinna wskazać kandydata na wicepremiera i marszałka Sejmu, aby "konkretny człowiek mógł rozmawiać z konkretnym człowiekiem".

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Polska Agencja Prasowa SA

Polecane