Dostęp do globalnych spółek w X-Trade Brokers

Materiał partnera: XTB online trading
opublikowano: 09-08-2016, 22:00

Dom maklerski X-Trade Brokers (XTB) oferuje od niedawna nową możliwość inwestycyjną — akcje syntetyczne. Dzięki nowoczesnej platformie transakcyjnej xStation akcje syntetyczne stały się inwestycyjnym oknem na świat, które umożliwia dynamiczne inwestowanie i natychmiastowe relokowanie kapitału w odpowiedzi na to, co dzieje się w różnych krajach, na różnych parkietach giełdowych i — w końcu — w poszczególnych spółkach.

Każda informacja o podłożu ekonomicznym lub politycznym może być teraz szansą dla zmiany konfiguracji portfela inwestycyjnego. Akcje syntetyczne to przełomowe narzędzie dla nowoczesnego inwestora, który nie musi odmawiać sobie mobilności i który ma nieustannie rękę na pulsie, bez względu na to, gdzie jest, i bez względu na to, co dzieje się na parkietach giełdowych, z których płynności można czerpać.

Akcje syntetyczne to kontrakty na akcje notowane na kilkunastu parkietach giełdowych: Belgii, Czechach, Francji, Niemczech, Włoszech, Holandii, Polsce, Portugalii, Hiszpanii, Szwajcarii, Wielkiej Brytanii oraz Stanach Zjednoczonych. To instrumenty, które oferują możliwość krótkiej sprzedaży, co otwiera potencjał efektywnych inwestycji, nawet gdy ceny walorów spadają. Akcje syntetyczne są wyjątkowo atrakcyjnym instrumentem z uwagi na bardzo niskie koszty.

Wysokość prowizji zaczyna się od 0,1% nominału transakcji.

Akcje syntetyczne to produkt dostępny w ramach ekosystemu funkcjonującego całkowicie online, począwszy od procesu otwarcia rachunku inwestycyjnego, poprzez naukę inwestowania, wsparcie coacha inwestycyjnego, dostęp do analiz i rekomendacji online, a skończywszy na wszystkich krokach związanych z otwarciem, prowadzeniem i zamknięciem transakcji. Możliwości inwestycyjne nigdy nie były jeszcze tak szerokie dzięki rozwojowi technologii, cyfryzacji i globalizacji, których możliwość wykorzystania zaczyna być wreszcie dostępna dla każdego, nawet początkującego inwestora.

Więcej szczegółów na www.xtb.pl

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Materiał partnera: XTB online trading

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu