Dotacje dla firm z „Pieczęcią Doskonałości”

Dorota Zawiślińska
opublikowano: 11-06-2017, 22:00

19 czerwca w Katowicach odbędzie się szkolenie dla firm MSP, które chcą starać się o granty na projekty badawczo-rozwojowe.

Organizatorem spotkania jest Narodowe Centrum Badań i Rozwoju. Eksperci opowiedzą o najpopularniejszym instrumencie dotacyjnym dla przedsiębiorców, którzy chcą realizować nowatorskie przedsięwzięcia. Chodzi o „szybką ścieżkę”, czyli poddziałanie 1.1.1 programu Inteligentny Rozwój. Ze wsparcia mogą korzystać m.in. firmy MSP, które posiadają tzw. status Seal of Excellence.

Potwierdza on wysoką jakość merytoryczną przedsięwzięć ubiegających się o granty w ramach „Instrumentu dla MSP”, będącego częścią unijnego programu Horyzont 2020. Dotacje z „szybkiej ścieżki” finansują też projekty związane z wprowadzeniem na rynek nowych produktów i usług. Szkolenie odbędzie się w hotelu Angelo by Vienna House Katowice.

Więcej informacji: www.funduszeeuropejskie.gov.pl

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Dorota Zawiślińska

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu