Dotacje na rozwój dla firm z Wielkopolski

Dorota Zawiślińska
opublikowano: 27-09-2017, 22:00

11 października w Pile odbędzie się szkolenie dla przedsiębiorców, którzy chcą starać się o granty na rozwój swojego biznesu.

Organizatorem wydarzenia jest Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich (PIFE) w Pile działający przy Wielkopolskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości. Eksperci przedstawią zasady naborów z dotacjami w ramach programu Inteligentny Rozwój i Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Wielkopolskiego. Zwrócą też uwagę na kryteria wyboru projektów. Warto podkreślić, że na wielkopolskie firmy, które stawiają na nowatorskie rozwiązania, czekają dotacje na usługi doradcze świadczone przez instytucje otoczenia biznesu. Specjaliści zaprezentują również możliwości wsparcia innowatorów w ramach Programu Rozwój Obszarów Wiejskich i opowiedzą o pożyczkach oferowanych przez Krajowy Fundusz Szkoleniowy. Wydarzenie odbędzie się w siedzibie PIFE przy ulicy Grunwaldzkiej 2. Więcej informacji: www.funduszeeuropejskie.gov.pl

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Dorota Zawiślińska

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu