Drewex zapowiada 1,16 mln zł zysku netto w br.

PAL
opublikowano: 05-06-2009, 16:59

Spółka Drewex podała prognozy finansowe na  2009 r. Wynika z nich, że przychody netto ze sprzedaży i zrównane z nimi wyniosą 24,5 mln zł, a zysk netto 1,16 mln zł.

Komunikat spółki:

"Podstawowe i istotne założenia tej prognozy zostały przygotowane w grudniu 2008 roku w związku z zatwierdzonym przez Radę Nadzorczą Spółki budżetem na 2009 rok. Spółka zakłada kontynuację w 2009 roku działalności gospodarczej w zakresie nie mniejszym niż w latach poprzednich. W stosunku do 2008 roku Zarząd Spółki planuje wzrost przychodów o 9,5 % w związku z wprowadzeniem do sprzedaży nowych asortymentów produktów i prowadzeniem intensywnej kampanii marketingowej. Planowany wzrost rentowności sprzedaży wynika z osiągnięcia lepszej wydajności pracy i mniejszego zużycia surowców w związku z przeprowadzonymi inwestycjami w park maszynowy".

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: PAL

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Puls Inwestora / Wyniki spółek / Drewex zapowiada 1,16 mln zł zysku netto w br.