Drewno w roli głównej

LUS
opublikowano: 18-10-2017, 22:00

E-GAZELE BIZNESU 2017: LIDER WARMIŃSKO-MAZURSKI — 4IQ (23. MIEJSCE W KRAJU)

E-Gazela z Iławy dba o klienta i o środowisko naturalne

Drewno nie jest jedynym materiałem, z którego wykonane są produkty sprzedawane w firmie 4IQ, jednak zdecydowanie zajmuje ono w ofercie najważniejsze miejsce. W 2014 r. Marcin Chełstowski i Monika Radecka zarejestrowali swoją działalność i rozpoczęli sprzedaż wyposażenia i akcesoriów do domu i ogrodu. Dzisiaj mogą pochwalić się tysiącami zadowolonych klientów, który w ofercie znajdują dla siebie m.in. schody, barierki, okna dachowe, drzwi, meble ogrodowe, a także domki i wyposażenie placów zabaw. W internetowym sklepie klienci mogą wybierać spośród ponad 500 modeli produktów. Więcej niż 60 proc. wykonane jest z drewna. Ponieważ asortyment firmy to nie są rzeczy kupowane na co dzień, zarówno założyciele 4IQ, jak i pracownicy firmy starają się zrobić wszystko, żeby klienci dostali dokładnie to, czego potrzebują.

— Możemy wydawać się wścibscy, ale precyzujemy każdą opcję, pytamy o każdy szczegół i dokładamy wszelkich starań, by wszystkie przekazywane przez nas informacje były jasne, klarowne i konkretne. Wszystko po to, żeby do klientów za każdym razem docierały wyłącznie produkty spełniające ich oczekiwania i odpowiadające warunkom, w których będą montowane i wykorzystywane — mówią o sobie właściciele 4IQ. 4IQ poza dystrybucją kilku polskich i zagranicznych dostawców (np. firmy Radex z Iławy i Bica z Włoch) sprzedaje głównie produkty sygnowane własną marką. Jak zapewnia firma, znaczna większość z nich wykonana jest z drewna posiadającego certyfikat FSC. To świadectwo przyznawane produktom wytwarzanym z surowców pochodzenia leśnego, które nie zagrażają ich odnowie, sprzyjają ochronie rzadkich i zagrożonych gatunków i chronią lasy przed nielegalnym użytkowaniem i zabudową. © Ⓟ

Tam wióry lecą. Prawie wszystko, co sprzedaje firma 4IQ z Iławy, wykonane jest z drewna, a to drewno odpowiada najostrzejszym standardom ekologicznym.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: LUS

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Inne / Drewno w roli głównej