Drodzy Czytelnicy

Paweł Moskalewicz
opublikowano: 17-12-2004, 00:00

Nadchodzi Boże Narodzenie, a wraz z nim coroczna panika: czym obdarować bliskich? Jak znaleźć prezent oryginalny, który ucieszy drogie nam osoby, nie będąc jedynie odfajkowaniem świątecznego obowiązku? Śpieszymy na pomoc, podpowiadając blisko setkę pomysłów na prezent — naprawdę dla każdego! A że Święta to również kulinarna orgia, proponujemy opowieść o tym, jak przez ostatnią dekadę zmieniał się stół polskiego biznesmena.

Sporą część tego wydania poświęcamy powitaniu Nowego Roku, który — mamy nadzieję — rozpocznie się szampańskim sylwestrem, by płynnie przejść w pasmo karnawałowych uciech. Dlatego do noworocznego toastu polecamy najlepszy kawior, na czekające nas bale zaś — obuwie modne i wygodne.

Miłośnikom dalekich wypraw proponujemy wycieczkę na Maderę, gdzie Nowy Rok witają tłumy na ulicach oraz... setki statków w porcie, od lat już tradycyjnie spotykających się tu w sylwestrową noc.

W domu, na balu, na Maderze... Szalona zabawa często kończy się bólem głowy, czego oczy- wiście Państwu nie życzymy, na wszelki wypadek polecając jednak kilka wypróbowanych sposobów — tych z babcinej apteczki i tych z nowoczesnych laboratoriów. Na zdrowie!

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Paweł Moskalewicz

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu