Drodzy Czytelnicy

Jacek Ziarno
opublikowano: 15-12-2006, 00:00

Zima niesie prezenty. Niby człowiek już wyrósł z krótkich portek, a przecież często czeka na dar jak dawniej. I my podrzucamy państwu coś odświętnie skrojonego pod choinkę.

Nowy „Business Class” wypełniają opowieści o niebanalnie spędzonym świątecznym czasie — z przygodami i w niezwykłych okolicznościach. Pełno też propozycji podarków w najbardziej dosłownym sensie: szczególnie polecam samochodowe wskazówki (na każdą kieszeń).

Paweł Deląg opowiada, dlaczego się zeźlił i wziął do interesów, a Michał Borowski — o swoim ciekawym życiorysie. Gdańsk pod choinkę dostanie projekt imponującej inwestycji na zrujnowanej Wyspie Spichrzów. Elegancki mężczyzna pozna lub utwierdzi się w przekonaniu, co to znaczy smoking uszyty z gustem. A szampan spod morskich fal? Nic to, że za 3000 euro (na aukcji), ale ma sto lat! A jak się już człowiek natańczy i nawcina, no to radzimy, jak przetrwać ten dramatyczny dla organizmu — nawet zdrowego człowieka — czas. Wybierajcie państwo spod „naszej choinki”, co wam pasuje.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Jacek Ziarno

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu