Drogowiec stracił pozycję lidera

DI
opublikowano: 10-04-2006, 00:00

Zmiany w czołówce gry X-Trade Brokers DM — po trzech tygodniach nowym liderem jest Daniel22. Drogowiec spadł na drugie miejsce.

Decyzja ECB o pozostawieniu stóp procentowych bez zmian i zmniejszenie szans na ich podwyższenie w najbliższej perspektywie spowodowały znaczący zjazd notowań euro i ruchy w czołówce inwestorów gry Vip Trader. Trudno w to uwierzyć, ale Drogowiec, który w środę prowadził jeszcze ze stopą zwrotu 1175 proc. (Żmija, nr 2, miała wynik 631 proc.), utracił 1. miejsce. Liderem został Daniel22, który awansował z 4. lokaty, poprawiając swój wynik z 526 do 994 proc.

Gra trwa od 20 marca (koniec — 27.04), ale chętni mogą jeszcze dołączyć do 15.04. Zgłoszenia przyjmowane są za pomocą formularza na stronie www.xtb.pl. Inwestycje dotyczą rynku Forex. Można inwestować w 39 par walutowych, 6 towarów (złoto, srebro, platyna, pallad, gaz, ropa) i w 6 indeksów (Nasdaq, DJIA, S&P 500, CAC40, FTSE, DAX). Warto dołączyć. Nagrodą jest Jaguar X-Type.

W Vip Trader błędy inwestycyjnie nic nie kosztują, a gra nie angażuje własnych środków inwestorów — operujemy kwotami wirtualnymi, ale nagroda jest jak najbardziej rzeczywista.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: DI

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Tematy

Puls Biznesu

Puls Inwestora / Surowce / Drogowiec stracił pozycję lidera