Drożeje olej napędowy z PKN Orlen

(Marek Druś)
22-11-2006, 18:32

PKN Orlen podnosi od czwartku, 23 listopada, hurtowe ceny oleju napędowego o 1 zł na tysiąc litrów. Hurtowe ceny benzyny w płockim koncernie nie ulegną zmianie - poinformowała w środę spółka.

PKN Orlen podnosi od czwartku, 23 listopada, hurtowe ceny oleju napędowego o 1 zł na tysiąc litrów. Hurtowe ceny benzyny w płockim koncernie nie ulegną zmianie - poinformowała w środę spółka.

Od czwartku hurtowe ceny oleju napędowego w PKN Orlen wynosić będą: Ekodiesel - 2 tys. 755 zł za tysiąc litrów; Standard 25, Super - 2 tys. 795 zł za tysiąc litrów. O terminie i wielkości korekty cen detalicznych zdecydują właściciele stacji.

Nie zmieniają się hurtowe ceny orlenowskiej benzyny, które wynoszą nadal: bezołowiowa Eurosuper 95 - 2 tys. 810 zł za tysiąc litrów; bezołowiowa Super Plus 98 - 2 tys. 835 zł za tysiąc litrów.

W tym roku będzie to 86. podwyżka cen oleju napędowego w PKN Orlen. W tym czasie paliwo to taniało tam 97 razy. W przypadku cen benzyny płocki koncern wprowadził od początku roku 99 podwyżek i 86 obniżek.

(PAP)

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: (Marek Druś)

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Tematy

Puls Biznesu

Inne / Drożeje olej napędowy z PKN Orlen