Drożeje olej opałowy z PKN Orlen

Polska Agencja Prasowa SA
02-01-2006, 20:02

PKN Orlen podnosi od wtorku, 3 stycznia, hurtową cenę oleju opałowego Ekoterm Plus o 38 zł na tysiąc litrów.    Powodem podwyżki jest korekta notowań produktów gotowych na międzynarodowych giełdach paliw - poinformowała PAP w poniedziałek Beata Karpińska z biura prasowego spółki.

PKN Orlen podnosi od wtorku, 3 stycznia, hurtową cenę oleju opałowego Ekoterm Plus o 38 zł na tysiąc litrów.    Powodem podwyżki jest korekta notowań produktów gotowych na międzynarodowych giełdach paliw - poinformowała PAP w poniedziałek Beata Karpińska z biura prasowego spółki.

Decyzja PKN Orlen oznacza, iż cena Ekotermu Plus wynosić będzie 1 tys. 793 zł za tysiąc litrów.

To pierwsza w tym roku zmiana ceny oleju opałowego w płockim koncernie. W ubiegłym roku spółka ta wprowadziła 66 podwyżek i 56 obniżek na to paliwo grzewcze.

Ostatni raz cena Ekotermu Plus zmieniła się w PKN Orlen 28 grudnia ubiegłego roku - wtedy staniał o 39 zł na tysiąc litrów.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Polska Agencja Prasowa SA

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Inne / Drożeje olej opałowy z PKN Orlen