Drukarnia rządowa będzie rozbudowana

Marlena Kaczmarek
opublikowano: 13-04-2001, 00:00

Drukarnia rządowa będzie rozbudowana

Gospodarstwo Pomocnicze Kancelarii Prezesa Rady Ministrów zamierza rozbudować drukarnię przy ulicy Powsińskiej w Warszawie. Ogłoszony został przetarg na wykonanie dokumentacji projektowej i realizację zlecenia. Otwarcie ofert przewidziane jest na 24 maja 2001 r.

— Procedura postępowania przetargowego jest dwustopniowa. W pierwszym etapie zainteresowane spółki złożą jedynie oferty wstępne wraz z wszystkimi dokumentami, ale bez podania ceny. Później sprawdzimy złożoną dokumentację pod względem formalnym i prawnym, zainteresowane firmy będą natomiast miały czas na wykonanie i przedstawienie nam konkretnego projektu wraz z kosztem jego realizacji. Wykonawcę inwestycji poznamy prawdopodobnie pod koniec czerwca. Przekazujemy spółkom zainteresowanym otrzymaniem tego zlecenia, że inwestycja powinna być zrealizowana do końca 2001 roku — wyjaśnia Andrzej Lachowicz z Gospodarstwa Pomocniczego Kancelarii Prezesa Rady Ministrów.

Powierzchnia drukarni przy ulicy Powsińskiej ma zwiększyć się po rozbudowie o 840 mkw. W ramach inwestycji wykonanych będzie 13 mniejszych projektów (m.in. instalacji wodno-kanalizacy

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Marlena Kaczmarek

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Puls Inwestora / Drukarnia rządowa będzie rozbudowana