Dwie szanse na zysk z mocnego złotego (STRUKTURA DNIA)

opublikowano: 10-07-2013, 00:00

Do 19 lipca Raiffeisen Polbank przyjmuje zapisy na Lokatę Inwestycyjną EUROzysk.

Daje ona szanse na dwie premie o wartości 3,75 proc. każda. Warunkiem jest to, by w dwóch dniach obserwacji (20 stycznia i 18 lipca 2014 r. o godz. 11) kurs EUR/PLN znalazł się w określonym zakresie o szerokości minimum 12 groszy.

W pierwszej dacie górna bariera zakresu będzie maksymalnie 9 groszy, a w drugiej — 19 groszy poniżej kursu z godz. 14 z 22 lipca 2013. Minimalna wpłata na lokatę to 5 tys. zł, opłata za jej zerwanie to maksymalnie 3,75 proc. i spada liniowo do ostatniego dnia trwania lokaty.

Zdaniem „PB”:

Analitycy prognozują umocnienie złotego, przy czym warto pamiętać, że notowania naszej waluty są bardzo zmienne i zdarzały się sesje, w trakcie których kurs zmieniał się nawet o 10 groszy. Zasady naliczania zysku w lokacie Raiffeisena są dość proste, wadą jest natomiast brak oprocentowania oszczędności, w przypadku gdy kupon nie zostanie wypłacony.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Kamil Zatoński

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu