Dzień otwarty w iWave

DI
opublikowano: 11-05-2012, 00:00

NEWCONNECT

Podwrocławska spółka iWave Group planuje na przełomie czerwca i lipca debiut na rynku NewConnect. Spółka specjalizuje się w dostawie osprzętu do budowy sieci bezprzewodowych oraz jest dystrybutorem kilku marek. Świadczy też usługi związane z projektowaniem, konfiguracją i instalacją urządzeń do sieci bezprzewodowych. Zarząd spółki uzależnia debiut na rynku NC od pomyślnego zamknięcia trwającej do 30 maja subskrypcji prywatnej nowej emisji akcji.

— Spółka chce pozyskać od inwestorów kwotę ok. 1,8 mln zł, którą planuje przeznaczyć na poszerzanie oferty o urządzenia aktywne i pasywne do budowy sieci światłowodowych oraz profesjonalne radiolinie, a także na rozwinięcie produkcji innowacyjnych urządzeń pasywnych pod własną marką — mówi Michał Gorząd, prezes iWave. Prezes spotka się z potencjalnymi inwestorami podczas organizowanego 16 maja dla partnerów i klientów „Dnia otwartego iWave Group”.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: DI

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu