Dziennikarz "Pulsu Biznesu" laureatem Grand Press Economy

AD
opublikowano: 14-12-2016, 08:04

Dziennikarz makroekonomiczny "Pulsu Biznesu" Bartek Godusławski został laureatem tegorocznej nagrody Grand Press w dziedzinie ekonomii. Uroczystość wręczenia nagród odbyła się wieczorem 13 grudnia w Warszawie.

Bartek Godusławski został nagrodzony za "niezależne, rzetelne i poparte twardymi danymi analizy makroekonomiczne". "Nie daje się wodzić za nos politykom (zarówno partii rządzącej, jak i opozycyjnym) i agencjom ratingowym. Siedem lat doświadczeń depeszowca PAP wykorzystuje do zdobywania newsów ważnych dla rynków finansowych. Opłaca się go śledzić na Twitterze" - napisano w uzasadnieniu. 

Bartek Godusławski
Bartek Godusławski
Wojciech Olkuśnik/East News

Grand Press Economy to nagroda dla dziennikarza wyróżniającego się profesjonalizmem, rzetelną i obiektywną prezentacją tematów ekonomicznych, wysoką jakością publikowanych materiałów. Przyznaje ją redakcja „Press” po konsultacji z szefami redakcji zajmujących się ekonomią, gospodarką i finansami, z dziennikarzami oraz ekspertami.

Do nagrody Grand Press Economy 2016 nominowani byli również: Łukasz Pałka (Money.pl) i Paweł Sołtys .

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: AD

Polecane