Dziewczynka wysłała 14528 SMS-ów w miesiącu

Upi.com, JO
opublikowano: 14-01-2009, 09:29

Ojciec 13-letniej dziewczynki z USA odkrył, że córka wysyłała w zeszłym miesiącu 484 wiadomości tekstowych dziennie – czyli jeden SMS co 2 minuty (nie licząc godzin snu).

Greg Hardesty z Silverado Canyon (Kalifornia) powiedział gazecie "The New York Post", że ponad 440-stronicowy rachunek, jaki otrzymał w zeszłym miesiącu, ukazał mu, że córka Reina wysłała 14528 wiadomości tekstowych.

- W pierwszej chwili mocno się zaśmiałem. Pomyślałem, że to szalone i niemożliwe. Natychmiast chwyciłem za kalkulator, żeby policzyć, czy to w ogóle możliwe.

Ojciec ujawnił, że córka SMS-owała ze swoimi czterema koleżankami, które są w podobnym wieku. Całe szczęście, że w pakiecie taryfowym wysyłanie wiadomości tekstowych było za darmo. Inaczej rachunek za same SMS-y wyniósłby 2905 USD, 20 centów za wiadomość - podał "Post".

Hardstedy powiedział gazecie, że on i jego była żona natychmiast nałożyli restrykcje na wysyłanie wiadomości tekstowych przez córkę Reinę, zakazując jej SMS-owania po kolacji.

Jeżeli chodzi o wysyłanie wiadomości tekstowych, Reina ma wiele wspólnego z dziewczynką z Nowej Zelandii. W zeszłym miesiącu Hannah Brooke, 16-latka z Wellington, zużyła wszystkie 6 tys. SMS-ów, na których wysłanie ma zezwolenie, i natychmiast pożyczła komórki swoich przyjaciół, by dalej SMS-ować.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Upi.com, JO

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane