easyJet urcuhamia nowe połączenia, w tym z Polski

(Tadeusz Stasiuk)
opublikowano: 07-03-2006, 12:57

easyJet, wiodąca europejska tania linia lotnicza, ogłosiła dziś wprowadzenie do letniego rozkładu dziesięciu nowych połączeń. Letnia oferta obejmuje teraz 5 nowych miast w Europie.

easyJet, wiodąca europejska tania linia lotnicza, ogłosiła dziś wprowadzenie do letniego rozkładu dziesięciu nowych połączeń. Letnia oferta obejmuje teraz 5 nowych miast w Europie.

Wśród nowych lotów easyJet wprowadza, jedyne na polskim rynku, bezpośrednie połączenie z Krakowa do Bristolu. Loty będą realizowane już od 21 lipca, 4 razy w tygodniu. Bristol może być bardzo dogodnym portem przesiadkowym dla Polaków. easyJet oferuje stąd 30 dogodnych połączeń.

W ślad za ostatnio uruchomionym połączeniem do Rijeki, easyJet ogłosił dziś również nowe połączenie do Splitu, drugiego największego miasta Chorwacji. Będzie ono realizowane z Londynu Gatwick i z Bristolu.

Linia koncentruje się również na dalszym rozwoju oferty we Francji i Włoszech. Nowymi miastami na mapie połączeń easyJet są: Ajaccio (Korsyka), Bordeaux, La Rochelle oraz Rimini.

Dodatkowa oferta obejmuje też nowe połączenia ze Szkocji, gdzie easyJet ostatnio rozwinął siatkę połączeń z Glasgow. Tego lata easyJet oferuje dodatkowo połączenia z Edynburga do Alicante.

Andrew Harrison, Dyrektor Generalny easyJet, powiedział:

„easyJet znacznie rozszerzył dziś swoją ofertę. Wielką satysfakcję daje nam zarówno dodanie do sieci kolejnego połączenia z Chorwacją, jak i dalszy wzrost liczby połączeń oferowanych z Bristolu. Z tej bazy planujemy przewieźć w tym roku 3 miliony pasażerów.”

Bilety na nowe połączenia będzie można rezerwować już dziś na stronie www.easyjet.com

z Bristolu do Krakowa  od 21 lipca 4 razy w tygodniu(Pn, Śr., Pt, Nd) PLN 117,00 z Bristolu do Tuluzy od 21 czerwca codziennie €27,99 z Bristolu do La Rochelle od 21 czerwca 4 razy w tygodniu(Pn, Śr., Pt, Nd) €27,99 z Bristolu do Marsylii od 22 czerwca 3 razy w tygodniu (Wt., Czw., So.) €27,99 z Bristolu do Rijeki od 22 czerwca 3 razy w tygodniu (Wt., Czw., So.) €30,99 z Londynu Gatwick do Splitu od 2 maja 4 razy w tygodniu (Wt., Śr., Czw., So.) €30,99 z Londynu Luton do Bordeaux od 29 czerwca codziennie €30,99 z Londynu Luton do Rimini od 29 czerwca 4 razy w tygodniu (Wt., Czw., So., Nd) €30,99 z Edynburga do Alicante od 20 maja soboty €37,99 z Paryża Orly do Ajaccio od 14 czerwca codziennie €34,99 

 

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: (Tadeusz Stasiuk)

Polecane