eCard - kolejne starcie

KL
opublikowano: 24-11-2008, 00:00

Ciąg dalszy przepychanek w eCardzie. Jedna ze stron konfliktu zwołała na dziś posiedzenie rady nadzorczej. Druga uznaje je za nielegalne.

Ciąg dalszy przepychanek w eCardzie. Jedna ze stron konfliktu zwołała na dziś posiedzenie rady nadzorczej. Druga uznaje je za nielegalne.

Tydzień temu zebrała się rada nadzorcza eCardu, w której uczestniczyła tylko połowa jej składu — ta związana z Capital Partners. Przedstawiciele Smart Capital, drugiego znaczącego akcjonariusza, nie byli na spotkaniu. Wtedy właśnie zmieniono szefa rady nadzorczej — został nim Adam Chełchowski.

Obowiązki prezesa eCardu pełni obecnie Radosław Sosnowski (reprezentujący Smart Capital). Nie uznaje decyzji z poprzedniego posiedzenia. Tymczasem Adam Chełchowski zwołał kolejne posiedzenie — właśnie na dzisiaj. Zarząd eCardu wydał już oświadczenie, w którym z góry zapowiada, że cokolwiek zostanie postanowione na radzie, nie będzie miało skutków prawnych.

eCard poinformował również, że w piątek Konrad Korobowicz — zawieszony prezes spółki — próbował dostać się do siedziby spółki. Wezwano policję. Problem w tym, że rynek nie wie, kto jest właściwie prezesem. Członkowie rady związani z Capital Partners tydzień temu "odwiesili" Konrada Korobowicza.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: KL

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Tematy