eCard złożył prospekt do KPWiG

Polska Agencja Prasowa SA
opublikowano: 16-05-2006, 13:50

Spółka eCard złożyła prospekt emisyjny do Komisji Papierów Wartościowych i Giełd w Warszawie. Przeprowadzenie oferty publicznej jego akcji jest planowane na II kwartał tego roku.

Spółka eCard złożyła prospekt emisyjny do Komisji Papierów Wartościowych i Giełd w Warszawie. Przeprowadzenie oferty publicznej jego akcji jest planowane na II kwartał tego roku.

- Prace nad ofertą publiczną przebiegają zgodnie z harmonogramem. Wczoraj złożyliśmy prospekt do KPWiG. Naszą intencją jest przeprowadzenie oferty publicznej niezwłocznie po zatwierdzeniu prospektu przez Komisję, powiedział Konrad Korobowicz, prezes eCard.

eCard, który ma ponad 90 proc. udziału w rynku transakcji kartowych, chce rozwijać działalność w innych innowacyjnych segmentach rynku obsługi finansowych transakcji bezgotówkowych.

- Jednak czynniki sukcesu w branży finansowej to nie tylko doskonała oferta produktowa, ale również zaufanie. [...] spółka publiczna jest postrzegana jako firma niższego ryzyka i zyskuje jeszcze większą wiarygodność oraz tak potrzebne w tej branży zaufanie – powiedział Korobowicz.

MD

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Polska Agencja Prasowa SA

Polecane