Echo zwiększa sprzedaż

PAB
opublikowano: 09-10-2017, 22:00

Przez trzy kwartały 2017 r. Echo Investment sprzedało 885 mieszkań — to o 76 proc. więcej niż w analogicznym okresie ubiegłego roku.

W ostatnich dwóch latach Echo wzmocniło pozycję na rynku mieszkaniowym i za kolejne 2-3 lata zamierza się znaleźć z czołówcedeweloperów tego segmentu w Polsce.

— Zaplanowaliśmy, że 2017 r. będzie rekordowy. Już jesteśmy pewni, że do końca grudnia sprzedamy ponad 1,3 tys. mieszkań, a co najmniej 925 oddamy ich przyszłym mieszkańcom. Rozpoczęliśmy budowę m.in. Osiedla Perspektywa II w Poznaniu, Nowej Dzielnicy w Łodzi i Zebry we Wrocławiu — mówi Waldemar Olbryk, dyrektor działu mieszkaniowego Echo Investment. Od 30 czerwca 2016 r. spółka kupiła działki, na których powstanie ponad 2,7 tys. mieszkań. W ostatnich dniach nabyła np. grunty pod około 950 lokali na warszawskiej Woli. Dodatkowo zabezpieczyła umowami przedwstępnymi lub ma w zaawansowanych negocjacjach tereny na ponad 4 tys. mieszkań, m.in. w Warszawie.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: PAB

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Puls Inwestora / Echo zwiększa sprzedaż