ECI Telecom osiadł w Warszawie

WCH
opublikowano: 23-04-2008, 00:00

Izraelski koncern ECI Telecom, dostawca infrastruktury sieciowej, otworzył oddział w Polsce. To będzie główne biuro firmy w regionie.

Izraelski koncern ECI Telecom, dostawca infrastruktury sieciowej, otworzył oddział w Polsce. To będzie główne biuro firmy w regionie.

ECI Telecom prowadzi ośrodki badawcze w Izraelu, Stanach Zjednoczonych, Indiach i Chinach. Ma 35 regionalnych przedstawicieli i ponad 300 aktywnych klientów oraz sprzedaż na poziomie 700 mln dolarów rocznie. Do tej pory firma działała w naszym kraju za pośrednictwem oddziałów zagranicznych. Kierownictwo ECI uznało, że warto jednak otworzyć lokalne biuro. Decyzję spowodowała zapowiedź dużych wydatków na informatyzację Polski, związaną m.in. z EURO 2012. Ale nie tylko.

— Każdy deweloper czuje się zobowiązany, by doprowadzić do budowanego obiektu telefon, internet oraz telewizję kablową — zaznacza Ewa Tajkiewicz z ECI Telecom Polska.

Biuro w Polsce ma odpowiadać za działania na rynkach środkowej Europy z wyłączeniem państw byłego ZSRR. Na razie ECI szuka integratorów, którzy mogą zostać agentami koncernu.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: WCH

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Puls Innowacji / Technologie / ECI Telecom osiadł w Warszawie