Efektywność na pierwszym miejscu

ZBIGNIEW WÓJTOWICZ, prezes Investors TFI
opublikowano: 27-05-2019, 22:00

Podczas uruchamiania pracowniczych planów kapitałowych najważniejszym partnerem dla przedsiębiorstw staną się instytucje finansowe zarządzające funduszami zdefiniowanej daty.

Oferują one nie tylko zarządzanie oszczędnościami zgromadzonymi w PPK, ale również kompleksową pomoc w trakcie wdrażania i bieżącej obsługi planów oraz przy komunikacji zasad ich funkcjonowania pracownikom. To efektywność instytucji finansowej będzie decydowała o sukcesie PPK – zarówno tym krótkoterminowym, mierzonym sprawnością wdrożenia, jak i długoterminowym, którego miarą będą stopy zwrotu wypracowywane przez fundusze gromadzące oszczędności pracowników. Silną stroną Investors TFI jest zarówno wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu i wdrażaniu programów emerytalnych, jak i wyróżniająca nas na tle rynku efektywność. Dzięki niej systematycznie plasujemy się na pierwszym miejscu najlepszych krajowych Towarzystw Funduszy Inwestycyjnych w niezależnych rankingach. Od 18 lat zarządzamy oszczędnościami emerytalnymi pracowników dużych krajowych przedsiębiorstw, międzynarodowych korporacji, a także małych i średnich firm. Dzięki wysokiej jakości obsługi oraz wyróżniającym na tle rynku wynikom funduszy Investors zdobyliśmy liczne referencje zarówno pracodawców, jak i pracowników. Kompetencje, doświadczenie oraz potencjał czynią z Investors TFI doskonałego partnera przy wdrażaniu oraz bieżącej obsłudze pracowniczych planów kapitałowych.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: ZBIGNIEW WÓJTOWICZ, prezes Investors TFI

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu