EFL świętował dziesiąte urodziny

Jarosław Królak
10-09-2001, 00:00

EFL świętował dziesiąte urodziny

Europejski Fundusz Leasingowy, największa w Polsce firma w branży, ma 10 lat. Z okazji tej rocznicy w pałacu w Krzyżowej pod Wrocławiem odbyła się Wielka Gala EFL.

Na uroczystość przybyło wiele wybitnych postaci polskiego życia gospodarczego, finansów i biznesu. Na imprezie bawiło się ponad 1200 osób. Gratulacje w imieniu przedstawicieli polskiego biznesu złożyła firmie Henryka Bochniarz, prezydent Polskiej Konfederacji Pracodawców Prywatnych. Imprezę zaszczycił swoją obecnością Bruno Maisonnier, reprezentujący największy bank francuski Credit Agricole, który najprawdopodobniej wkrótce kupi 100 proc. akcji lidera polskiego leasingu. Na uroczystość przybyli też m.in. dwaj prezydenci Wrocławia: były — Bogdan Zdrojewski i obecny — Stanisław Huskowski. Część oficjalną prowadziła Agata Konarska z TVP wraz z Andrzejem Strzeleckim, który dowcipnie komentował filmową kronikę dziesięciu lat istnienia firmy. Jednak najbardziej atmosferę podgrzał koncert zespołu Budka Suflera.

Prezes Leszek Czarnecki podziękował najlepszym i najwytrwalszym pracownikom za to, że z regionalnej firmy przeistoczyli EFL w potentata w branży i obiekt zainteresowania zachodniego kapitału.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Jarosław Królak

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Po godzinach / EFL świętował dziesiąte urodziny