Egipt otwiera się na polskie firmy

Dominika Masajło
opublikowano: 26-06-2017, 22:00

Podczas niedawnej wizyty egipskiego ministra handlu i przemysłu w Polsce podpisano porozumienie powołania Polsko-Egipskiej Izby Gospodarczej, bilateralnej organizacji łączącej przedsiębiorstwa z obu krajów.

Pierwsza sesja członków organizacji nastąpi jesienią tego roku, w trakcie oficjalnej wizyty przedstawicieli polskiego rządu w Egipcie. W związku z tym Krajowa Izba Gospodarcza (KIG) we współpracy z Ambasadą Arabskiej Republiki Egiptu organizuje konferencję dotyczącą możliwości współpracy i bilateralnych działań, która odbędzie się w Warszawie. W trakcie spotkania przekazane zostaną informacje o zbliżających się przedsięwzięciach promocyjnych KIG-u na rynku egipskim: misje przyjazdowe, wyjazdowe oraz imprezy targowe i seminaria. Po zakończeniu części oficjalnej odbędą się rozmowy biznesowe między przedsiębiorcami z obu państw. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, jednak aby wziąć w nim udział, należy wypełnić formularz rejestracyjny.

WAŻNA DATA: 4.07 Tego dnia odbędzie się konferencja dotycząca możliwości współpracy na rynku egipskim.

WIĘCEJ INFORMACJI: Maria Nowakowska Biuro Współpracy z Zagranicą KIG mnowakowska@kig.pl tel.: +22 630-97-83

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Dominika Masajło

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu