EgyptAir opublikowały fałszywy wywiad z gwiazdą Hollywood

opublikowano: 05-10-2018, 12:18

Linie Lotnicze EgyptAir opublikowały w swoim magazynie pokładowym zmyślony wywiad z hollywoodzką aktorką Drew Barrymore.

Zobacz więcej

Drew Barrymore

Bloomberg

Fikcyjny wywiad, w którym gwiazda „opowiada” między innymi o macierzyństwie czy swoich nieudanych związkach szybko podbił media społecznościowe.

Pełna błędów gramatycznych i ortograficznych publikacja zwróciła uwagę podróżującego liniami EgyptAir analityka politycznego Adama Barona, który zamieścił twitta ze zdjęciami wywiadu z aktorką opublikowanego w „Horus” z podpisem „surrealny”.

EgyptAir na początku twierdziły, że był to „profesjonalny wywiad”, a autorka Aida Takla O'Reilly utrzymywała, że „był ona prawdziwy i daleki od fałszerstwa”.

Przedstawiciele Barrymore potwierdzili, że nie brała ona udziału w “wywiadzie”, potwierdziły jednak, że cytaty pochodziły z jednej z konferencji prasowych z Drew Barrymore.

 

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: KŁ

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu