Czytasz dzięki

EKF pod znakiem pandemii

  • Materiał partnera
opublikowano: 12-10-2020, 09:35

Tematyka X edycji Europejskiego Kongresu Finansowego, który w dniach 12-14 października odbędzie się w gdańskim AmberExpo będzie, jak się łatwo domyślić, zdominowana przez pandemię. Eksperci biorący udział w poszczególnych debatach ocenią jej wpływ na poszczególne branże, nakreślą scenariusze rozwoju sytuacji, a także poszukają dróg wyjścia z kryzysy i narzędzi, dzięki którym to wychodzenie może okazać się szybsze i bardziej efektywne.

Zobacz więcej

W przeciwieństwie do poprzednich edycji, tegoroczny EKF odbędzie się w przestrzeni wirtualnej.

W ciągu trzech dni omówią oni m.in. dostępne formy pomocy dla przedsiębiorców i rolę, którą w ich wspieraniu mogą odegrać agendy państwowe i instytucje rozwojowe.

Najszerzej omawianym zagadnieniem będzie cyfryzacja we wszelkich jej odsłonach. Interesujące treści znajdą dla siebie zarówno ci, których interesuje usprawnienie zdalnego kontaktu z klientami i kooperantami, jak i własnymi pracownikami wykonującymi swoje obowiązki w systemie home office.

Nie zabraknie także tematów związanych z psychologicznymi i społecznymi skutkami „covidowej” rzeczywistości.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Materiał partnera

Polecane