Ekomersy dla najlepszych w sieci

ANB
opublikowano: 16-07-2012, 00:00

KONKURS

Poznańska Fundacja Polak 2.0 ogłosiła konkurs Ekomersy dla najlepszych usług i produktów wspomagających sprzedaż w internecie. Nagrodzeni zostaną ci, którzy zdobyli uznanie rynku i przyczyniają się do rozwoju eHandlu w Polsce.

Wyróżnienia będą przyznane w sześciu kategoriach: Najlepsza platforma sklepowa, Operator logistyczny roku, Najlepszy system płatności, Debiut roku 2012 oraz Najlepsi w komunikacji. Dodatkowa statuetka trafi do najbardziej wpływowej osoby świata e-commerce, przyczyniającej się do rozwoju branży w kraju (Osobowość roku). Konkurs będzie się odbywać w kilku etapach. Zgłoszenia, które można nadsyłać do końca sierpnia, trafią najpierw pod ocenę i głosowanie jury, potem samych internautów. Ogłoszenie wyników nastąpi 24 października podczas Targów eHandlu we Wrocławiu. Formularz konkursowy i regulamin są dostępne na stronie ekomersy.pl.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: ANB

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu