Eldorado ma określony trend

Piotr Wiśniewski
opublikowano: 05-05-2003, 00:00

Notowane na giełdzie od początku 2002 r. Eldorado to przykład średniej wielkości spółki wzbudzającej zainteresowanie inwestorów m.in. z uwagi na obiecujące perspektywy rozwoju. Akcje Eldorado nie należą wprawdzie do najbardziej płynnych papierów, co potwierdzają często występujące na wykresie świecowym czterocenowe doji, niemniej jednak, kierunek rynku jest od miesięcy jednoznaczny.

Od listopada 2002 r. można mówić o trendzie wzrostowym, który w lutym uległ wyraźnemu przyspieszeniu. Najwyraźniej jednak Eldorado ma problemy z pokonaniem 19,05 zł. Kurs kilkakrotnie przekraczał tą granicę, ale na razie rynek nie akceptuje tego poziomu. Obecnie Eldorado testuje linię wspomnianego przyspieszonego trendu wzrostowego, co będzie miało wpływ na notowania w trakcie najbliższych sesji. Duże znaczenie będą miały wyniki finansowe za pierwszy kwartał, które mają potwierdzić silne fundamenty spółki.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Piotr Wiśniewski

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Tematy

Puls Biznesu

Puls Inwestora / Eldorado ma określony trend