Eldorado: Stokrotka i Elpro sprzedały nieruchomości za 24,1 mln zł

(Marek Druś)
opublikowano: 28-09-2005, 18:59

„Stokrotka” i „Elpro”, spółki zależne „Eldorado”, sprzedały za łącznie 24,1 mln zł po 50 proc. w nieruchomości w Łomży, na którą składa się grunt w użytkowaniu wieczystym wraz z supermarketem i galerią handlową. Nabywcą jest „Projekt Komercyjny 7” z Warszawy, spółka zależna od Arka BZ WBK Funduszu Rynku Nieruchomości.

„Stokrotka” i „Elpro”, spółki zależne „Eldorado”, sprzedały za łącznie 24,1 mln zł po 50 proc. w nieruchomości w Łomży, na którą składa się grunt w użytkowaniu wieczystym wraz z supermarketem i galerią handlową. Nabywcą jest „Projekt Komercyjny 7” z Warszawy, spółka zależna od Arka BZ WBK Funduszu Rynku Nieruchomości.

W ramach umowy sprzedaży nieruchomości „Stokrotka” zobowiązała się do zawarcia umowy najmu nieruchomości będących przedmiotem transakcji. Szacunkowa łączna wartość świadczeń z umów najmu w okresie ich obowiązywania wynosi 13.854 tys. zł netto (kwota nie uwzględnia rocznej waloryzacji wysokości czynszu przeprowadzanej w oparciu o wskaźnik wzrostu cen na towary i usługi konsumpcyjne podawany przez GUS). "Stokrotka" sprzedała udziały w nieruchomości za 13.000 tys. zł.

MD

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: (Marek Druś)

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Prawo / Eldorado: Stokrotka i Elpro sprzedały nieruchomości za 24,1 mln zł