Elektrim nie śle sygnału kupna

Dariusz Karolak
opublikowano: 27-09-2001, 00:00

Elektrim nie śle sygnału kupna

W dyskretny sposób z opadającego kanału krótkoterminowego górą wybił się Elektrim. Zasięg wybicia liczony poprzez odłożenie szerokości kanału w górę wynosi 20,2 i pokrywa się z połową wysokości czarnego korpusu tygodniowego z połowy września. Nieco bliżej przy 19,8 oporować powinna tygodniowa średnia VAMA10. Jeżeli powyższe opory okażą się silniejsze od byków prawdopodobne jest powolne opadanie w kierunku skrzyżowania pokonanej właśnie górnej linii kanału i wsparcia linii minimów od 23 IX,, które dokona się 1 X na poziomie 17,7 zł.

To po której stronie skrzyżowania tego dnia znajdzie się kurs zdecyduje o koniunkturze w perspektywie kilku następnych dni, a a może nawet tygodni. Szybkie oscylatory zwyżkują, jednak większość z nich znajduje się w ujemnych wartościach, nie można więc mówić o sygnałach kupna.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Dariusz Karolak

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Tematy

Puls Biznesu

Puls Inwestora / Elektrim nie śle sygnału kupna