Elita biznesu gra w pokera w Las Vegas

ŁO, Bloomberg
opublikowano: 15-01-2010, 11:49

W piątek w słynnym Caesars Palace Hotel w  Las Vegas rusza kolejna edycja MBA Poker Championship - donosi Bloomberg. To  trzydniowa zabawa dla studentów i absolwentów renomowanych uczelni biznesowych.

I jak się łatwo domyślić, to także okazja do ubijania interesów w kuluarach, choć podobno wszyscy na czas turnieju koncentrują się tylko na pokerze. Nie jest jednak tajemnica, że wiele firm szuka tam utalentowanych pracowników.

W turnieju bierze udział około 470 graczy reprezentujących czołówkę amerykańskich uczelni biznesowych: Harvard Business School, University of Pennsylvania, Darthmouth College, Georgetown University i wiele innych.

Gra w pokera jest podobno bardzo popularna w kampusach uniwersyteckich. Lubią ją szczególnie studenci kierunków ekonomicznych. Często mówią, że spotkania w rodzaju tego w Las Vegas traktują jako. powrót do czasów studenckich.


 

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: ŁO, Bloomberg

Polecane