Elstar: nie tylko biopaliwa

Robert Kurowski
06-02-2006, 00:00

Na fali rosnącego zainteresowania biopaliwami skorzystali także akcjonariusze Elstar Oils, choć trzeba przyznać, że spółka od dawna zapowiadała wejście w ten segment działalności. Warto też zauważyć bardzo dobre prognozy spółki 2006 r., co także jest podstawą rosnącej wyceny rynkowej.

Kurs po dotarciu do poziomu powyżej 110 zł stracił impet, a ukształtowana formacja wskazuje na możliwość wyhamowania zwyżki. Potwierdza to także zachowanie oscylatorów, a wsparciem w tym przypadku powinna być najszybsza linia trendu. Kluczowym pułapem obrony będzie poziom 100 zł, gdzie, jak się wy-daje, powinien się wyczerpać potencjał strony podażowej. Na razie niebezpieczeństwo większych spadków nie występuje, na co wskazują również niewysokie obroty. Z tych powodów poruszanie się kursu w podanym zakresie cen uznać należy za bezpieczne.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Robert Kurowski

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Puls Inwestora / Elstar: nie tylko biopaliwa