Elzab: Niezawodne kasy fiskalne

Jerzy Biernat
14-03-2005, 00:00

Elzab od wielu lat należy do grona liderów polskiego rynku kas i drukarek fiskalnych. Spółka produkuje również inne urządzenia do zarządzania sprzedażą towarów i usług, m.in. wagi elektroniczne, drukarki etykiet, sprawdzarki cen, szuflady kasowe.

Sieć dystrybucji obejmuje ponad 2000 punktów sprzedaży, świadczących również usługi serwisowe (ponad 5000 autoryzowanych serwisantów). Szczycimy się dostawami urządzeń marki Elzab do tak znanych firm, jak m.in. sieci sklepów PSS Społem, Lewiatan, Polbita, hipermarketów Carrefour, Champion, Castorama, Real, stacji paliw BP, Statoil, Jet, PKN Orlen, restauracji McDonald’s, sieci Profesjonał.

W 2004 r. ofertę Elzab wzbogaciła kasa Elzab Mini, małe i proste w obsłudze urządzenie, adresowane do usługodawców i małych placówek handlowych. Niewielkie wymiary i waga oraz dodatkowe wyposażenie zapewniają uniwersalność zastosowania kasy, która może pracować jako kasa stacjonarna i (lub) przenośna.

Potwierdzeniem pozytywnej opinii jest sukces rynkowy produktu — od premiery, która miała miejsce w marcu, do końca roku 2004 sprzedano ponad 7 tys. kas ELZAB Mini. Grupa Kapitałowa Elzab powiększyła się w ubiegłym roku o dwie nowe firmy zajmujące się produkcją oraz sprzedażą wag handlowych i przemysłowych: Medesa Sp. z o.o. (Warszawa) i Micra Metripond KFT (Węgry).

Jerzy Biernat Prezes Zarządu

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Jerzy Biernat

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Kariera / / Elzab: Niezawodne kasy fiskalne