Emax <EMXX.WA> Umowa zawarta przez Winuel S.A. - podmiot zależny

Piotr Kuczyński
opublikowano: 23-07-2003, 16:51

Emax <EMXX.WA> Umowa zawarta przez Winuel S.A. - podmiot zależny UMOWA ZAWARTA PRZEZ WINUEL S.A. - PODMIOT ZALEŻNY
Raport bieżący 65/2003
Zarząd Emax S.A. informuje, że w dniu 23 lipca 2003 roku powziął informację o zawarciu w dniu 16 lipca 2003 roku przez spółkę Winuel SA.- podmiot zależny od Emax - umowy z Szczecińską Energetyką Cieplną Sp z o.o. na wdrożenie i instalację Zintegrowanego Systemu Informatycznego zarządzającego przedsiębiorstwem mySAP.com. Termin wykonania umowy ustalono na luty 2004 roku.
Od 2002 roku WINUEL jest partnerem SAP Polska. Wdrożenie w SEC Sp z o.o. jest pierwszym wdrożeniem SAP przez WINUEL w przedsiębiorstwie rynku energetycznego. Firma posiada kompetencje merytoryczne w szczególności w zakresie gospodarki remontowej, hurtowni danych, obsługi klienta oraz portali korporacyjnych. WINUEL integruje rozwiązania SAP z innymi systemami, w tym z własnymi rozwiązaniami dedykowanymi dla przedsiębiorstw energetycznych.
Wg raportu TOP200 (opublikowanego przez Computerworld w czerwcu 2003r.) WINUEL jest największym dostawcą rozwiązań informatycznych w sektorze przedsiębiorstw użyteczności publicznej. WINUEL oferuje systemy wspomagające działalność przedsiębiorstw energetycznych.
Data sporządzenia raportu: 23-07-2003

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Piotr Kuczyński

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Puls Inwestora / Emax &lt;EMXX.WA&gt; Umowa zawarta przez Winuel S.A. - podmiot zależny