Emax i Winuel zrobią portal dla UM w Gliwicach za 2,49 mln zł

opublikowano: 05-02-2007, 17:37

Konsorcjum, w skład którego wchodzi Emax i jego spółka zależna Winuel, podpisało z Urzędem Miasta w Gliwicach umowę na zaprojektowanie, wykonanie i wdrożenie „portalu korporacyjnego z elektronicznym systemem zarządzania dokumentami wraz z usługami i dostawami towarzyszącymi”.

Konsorcjum, w skład którego wchodzi Emax i jego spółka zależna Winuel, podpisało z Urzędem Miasta w Gliwicach umowę na zaprojektowanie, wykonanie i wdrożenie „portalu korporacyjnego z elektronicznym systemem zarządzania dokumentami wraz z usługami i dostawami towarzyszącymi”.

- Umowa obejmuje przekazanie licencji – prawa do korzystania z wdrożonego portalu na 1500 stanowiskach pracy w Urzędzie Miejskim w Gliwicach oraz miejskich jednostkach organizacyjnych - głosi komunikat.  

Portal ma zostać wykonany w terminie 71 tygodni, licząc od dnia przekazania uzgodnionego projektu techniczno-organizacyjnego.

Wartość umowy to 2.492 tys. zł. netto.

MD

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Polecane