Energetyka jedzie do Indii

MB
opublikowano: 03-12-2009, 13:03

Polsko-Indyjska izba szuka chętnych na  misję gospodarczą do New Delhi. Można dostać grant.

Polsko-Indyjska Izba Gospodarcza (PIIG) organizuje dla polskich firm pierwszą dużą misję do New Delhi.

— Jako jedyny podmiot w Polsce zostaliśmy zaproszeni do współpracy przy projekcie Europejskiego Centrum Biznesu i Technologii — mówi Anna Kobierska z PIIG.

To program współfinansowany przez Unię Europejską. Jego celem jest wspieranie współpracy między europejskimi i indyjskimi firmami sektora energetycznego. Związane z energią wiatrową, słoneczną, wodną, czystą technologią węglową itp. firmy mogą wziąć udział w misji do Indii w marcu 2010 r. i odwiedzić światowy kongres technologii energii odnawialnej.

— Program przewiduje umawianie indywidualnych spotkań według życzeń uczestników. 25 firm współpracujących z IPIIG i spełniających kryteria misji może liczyć na grant do 1500 EUR na dofinansowanie przelotu i zakwaterowania — zachęca Anna Kobierska.

Izba chce znaleźć 15 chętnych firm do 15 grudnia (na razie ma trzy zgłoszenia), a drugą pulę — w styczniu.

— 27 stycznia firmy spotkają się z przedstawicielami Europejskiego Centrum Biznesu i Technologii — dodaje Anna Kobierska.

Każda otrzyma bezpłatny dostęp do specjalistycznych raportów o sektorze energii i badań rynkowych oraz do przygotowanych biur i sal konferencyjnych w New Delhi.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: MB

Polecane