EPN: zmiany przyciągają popyt

Dariusz Karolak
07-08-2001, 00:00

EPN: zmiany przyciągają popyt

Nie wyniki, a zmiany w akcjonariacie EnergomontażuPn. przyciągają popyt. Wolumen wczorajszej sesji był największy od 15 XII. Nie ma już żadnych wątpliwości, że opadająca linia szczytów od 30 IV została pokonana. Teraz rynek kieruje się na północ do górnego ograniczenia długoterminowego kanału wzrostowego, 29,2. Wszystkie wskaźniki potwierdzają trwającą zwyżkę. Do znajdujących się od kilku tygodni w łagodnych trendach wzrostowych szybkich oscylatorów dołączyły wczoraj średnioterminowe MACD i DI+.

Bardzo zachęcająco prezentuje się wykres tygodniowy, na którym potwierdza się formacja gwiazdy porannej. Do końca tygodnia jednak wiele może się zdarzyć. Trudno powiedzieć, o co toczy się gra między skupującymi pakiety inwestorami. W swoich kalkulacjach należy uwzględnić, że płynność pojawia się incydentalnie.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Dariusz Karolak

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Tematy

Puls Biznesu

Puls Inwestora / EPN: zmiany przyciągają popyt