Erbud ma warunkową umowę z grupą LC Corp o wart. 28,85 mln zł netto

ISBNews
opublikowano: 25-06-2015, 21:27

Erbud zawarł z LC Corp Invest XV Sp. z o.o. Projekt 5 warunkową umowę o wybudowanie budynków wielorodzinnych we Wrocławiu przy ul. Tęczowej, podał Erbud. Wartość umowy netto 28,85 mln zł.

"Erbud ma zrealizować zadanie w terminie 15 miesięcy od otrzymania nakazu rozpoczęcia robót. (...) Zawarta umowa jest umową warunkową. Realizacja uzależniona jest od przekazania nakazu rozpoczęcia robót przez inwestora. Jeżeli nakaz rozpoczęcia robót nie zostanie przekazany do dnia 30.10.2015 umowa zostanie uznana za niezawartą" - czytamy w komunikacie.

Grupa Erbud to polska grupa budowlana świadcząca usługi w segmencie mieszkaniowym, komercyjnym, użyteczności publicznej oraz inżynieryjno-drogowym i energetycznym  na terenie Polski i krajów europejskich. Jest notowana na warszawskiej giełdzie od 2007 r. W 2014 r. miała 1 692 mln zł skonsolidowanych przychodów.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: ISBNews

Polecane