ES-System ustalił widełki cenowe akcji serii G na 5,00-5,80 zł

opublikowano: 19-02-2007, 21:18

ES-System poinformował w poniedziałek wieczorem, że przedział cenowy akcji serii G oferowanych w ofercie publicznej oraz akcji sprzedawanych wynosi 5,00–5,80 zł.

ES-System poinformował w poniedziałek wieczorem, że przedział cenowy akcji serii G oferowanych w ofercie publicznej oraz akcji sprzedawanych wynosi 5,00–5,80 zł.

ES-System, producent i dystrybutor systemów oświetleniowych, zaoferuje do 9.214.091 akcji inwestorom instytucjonalnym i 2,5 mln akcji serii G inwestorom indywidualnym. Transza inwestorów instytucjonalnych obejmuje 4 mln nowych akcji serii G i do 5.214.091 akcji sprzedawanych.

Zapisy na akcje ES-System rozpoczną się 28 lutego i potrwają do 2 marca. We wtorek, 20 lutego rozpocznie się proces budowy księgi popytu wśród inwestorów instytucjonalnych i potrwa do 27 lutego, kiedy zostanie podana ostateczna liczba oferowanych akcji oraz ceny emisyjna i sprzedaży.

Środki pozyskane przez ES-System z publicznej emisji akcji mają być przeznaczone na nowe linie produkcyjne, centrum logistyczne na obrzeżach Krakowa i na rozwój eksportu.

MD, PAP

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Polecane