Europejscy przedsiębiorcy zjadą w czerwcu do Lille

[MBE]
opublikowano: 14-02-2012, 00:00

Podczas międzynarodowego forum we francuskim Lille przedsiębiorcy będą poszukiwać partnerów biznesowych.

Regionalna Izba Gospodarcza w Katowicach (RIG) zaprasza śląskich przedsiębiorców do udziału w jednym z najważniejszych spotkań biznesowych tego roku. Instytucja organizuje wyjazd dla właścicieli firm na Forum Rozwoju Biznesu Futurallia 2012, które odbędą się we francuskim Lille 28-29 czerwca. RIG pomoże im w załatwieniu noclegów i przejazdów.

Wydarzenie adresowane jest do małych i średnich przedsiębiorców, którzy będą mogli odbyć bezpośrednie rozmowy z potencjalnymi partnerami biznesowymi. Dlatego zanim firma pojawi się na forum w Lille, powinna zgłosić swój udział organizatorowi — Międzynarodowej Izbie Handlowo-Przemysłowej Nord de France.

Przed rozpoczęciem forum każda z firm- uczestników powinna się zarejestrować i stworzyć własny profil — przekazać organizatorom informacje o sobie, branży w której działa, oraz partnerów, jakich poszukuje. Te informacje znajdą się później w programie, z którego przedsiębiorcy

będą korzystać podczas forum. Każdy zarejestrowany uczestnik dostanie kod — login, umożliwiający dostęp do własnego konta. Po otwarciu internetowego katalogu uczestnicy będą mogli przeglądać profile innych firm, aby znaleźć potencjalnych partnerów. Każdy przedsiębiorca będzie mógł odbyć z nimi maksymalnie dziesięć indywidualnych spotkań.

Każda rejestracja na stronie internetowej Futurallii będzie analizowana i ściśle monitorowana, co ma umożliwić jak najlepsze dopasowanie partnerów. W wydarzeniu ma wziąć udział ponad 600 uczestników.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: [MBE]

Polecane