Facebook zacznie pobierać opłaty za wysyłanie wiadomości?

TR
opublikowano: 21-12-2012, 10:09

Facebook testuje system płatniczy, które będzie pobierać 1 USD opłaty za wysyłanie wiadomości do osób, które nie należą do grona znajomych użytkownika w serwisie – informuje portal Business Insider.

Obecnie użytkownicy Facebooku mogą wysyłać wiadomości do osób, z którym nie są zaprzyjaźnieni w portalu. Takie wiadomości nie lądują jednak w skrzynce odbiorczej adresata, ale trafiają do folderu „inne”. Taki system sprawia, że odbiorca wiadomości, przez dłuższy czas, może nie wiedzieć, że czeka na niego wiadomość od nieznajomej osoby.

Zobacz więcej

Facebook testuje system płatniczy, które będzie pobierać 1 USD opłaty za wysyłanie wiadomości do osób, które nie należą do grona znajomych użytkownika w serwisie

Facebook szykuje się do zreformowania tego systemy, ale by stać się jego pełnym beneficjentem, trzeb będzie za wysłanie wiadomości zapłacić.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: TR

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Świat / Facebook zacznie pobierać opłaty za wysyłanie wiadomości?