Fashion Philosophy: łódzkie święto mody

AYA
opublikowano: 26-06-2009, 00:00

W mateczniku polskich projektantów odbył się pierwszy w Polsce tydzień mody. Nie pojedyncze pokazy sponsorowane przez butiki w galeriach handlowych, ale zaplanowana z rozmachem i sprawnie poprowadzona impreza Fashion Philosophy-Fashion Week Poland. Organizator Jacek Kłak pokazał, że w modzie najważniejszy jest projekt i jego twórca.

Od 28.05 do 05.06 w różnych częściach miasta organizowano konkursy dla młodych projektantów (Złota Nitka i pierwsza edycja Fashion Designer Awards), pokazy i wystawy. Podczas show Aleja Projektantów swoje kolekcje przedstawili m.in. Natalia Jaroszewska, Viola Śpiechowicz, Beata Jarmołowska, Łukasz Jemioł, MMC Studio Design. Fashion Week uświetniły też gwiazdy: Georges Chakra, Agatha Ruiz de la Prada czy Gaspard Yurkievich. Odbył się również ekologiczny pokaz mody RE-ACT Fashion Show, prowadzony przez aktorów Izę Miko i Samuela Palmera.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: AYA

Polecane