FBSerwis ma umowę z katowickim oddziałem GDDKiA na 18 mln zł

ISBNews
opublikowano: 17-08-2015, 16:28

FBSerwis, podpisał dwuletni kontrakt na roboty w zakresie naprawy i utrzymania dróg krajowych w regionie pszczyńskim.

Wartość umowy wynosi 17,99 mln zł, poinformował członek zarządu FBSerwis, odpowiedzialny za pion utrzymania i zarządzania infrastrukturą, Grzegorz Cioch.

"Cieszę się, że po raz kolejny obdarzono nas zaufaniem. Mam nadzieję, że nasza konsekwentna dbałość o jakość świadczonych usług przełoży się na usprawnienie ruchu oraz poprawię bezpieczeństwa na drogach w województwie śląskim" – powiedział Cioch, cytowany w komunikacie

"FBSerwis podpisała kontrakt z katowickim oddziałem Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad na obsługę dróg krajowych nr 1, 81, 52, 69, S1 i S69 na terenie powiatu pszczyńskiego, bielskiego, cieszyńskiego i żywieckiego.  Zakres umowy dotyczy bieżących prac utrzymania dróg krajowych administrowanych przez Rejon w Pszczynie. Oprócz tego, spółka FBSerwis będzie odpowiedzialna za remonty, usuwanie awarii i likwidację skutków zdarzeń drogowych. W ramach nowego kontraktu, spółka zadba o 151,43 km dróg w województwie śląskim" – czytamy w komunikacie.

Obecnie, FBSerwis realizuje projekty w zakresie utrzymania infrastruktury drogowej w województwach mazowieckim, śląskim i świętokrzyskim. Łącznie z kontraktem w regionie pszczyńskim, firma obsługuje ponad 500 km dróg w Polsce.

FBSerwis S.A. jest polską firmą, założoną przez Budimex SA i Ferrovial Services SA. Jej działalność obejmuje następujące obszary: kompleksowa obsługa nieruchomości (FM), utrzymanie przemysłowe, kompleksowe utrzymanie infrastruktury, usługi środowiskowe, Smart Cities, efektywność energetyczna.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: ISBNews

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Inne / FBSerwis ma umowę z katowickim oddziałem GDDKiA na 18 mln zł