Filipek: rozmowy z PiS bardzo konkretne; będę się kontaktował z Lepperem

Polska Agencja Prasowa SA
opublikowano: 18-01-2006, 13:02

Wiceprzewodniczący Samoobrony Krzysztof Filipek powiedział we wtorek PAP, że rozmowy z PiS o utworzeniu koalicji są bardzo konkretne. Jak dodał, będzie się w tej sprawie konsultował z szefem Samoobrony Andrzejem Lepperem.

Wiceprzewodniczący Samoobrony Krzysztof Filipek powiedział we wtorek PAP, że rozmowy z PiS o utworzeniu koalicji są bardzo konkretne. Jak dodał, będzie się w tej sprawie konsultował z szefem Samoobrony Andrzejem Lepperem.

    W środę w Sejmie odbywają się rozmowy zespołów negocjacyjnych PiS i Samoobrony w sprawie ewentualnego utworzenia koalicji rządowej. Rozmowy zostaną wznowione o godz. 14. PiS rozmawia obecnie z politykami PSL.

    Filipek podkreślił, że rozmowy z PiS przebiegają "w przychylnej atmosferze". Dodał, że ich celem jest utworzenie stabilnej większości w parlamencie. Filipek wyraził nadzieję, że rozmowy zakończą się sukcesem i powołaniem koalicji rządowej.

    Poseł powiedział też, że dyskusja o przedterminowych wyborach, przed zakończeniem rozmów jest bezprzedmiotowa.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Polska Agencja Prasowa SA

Polecane