Firmowy biuletyn

AB
30-04-2007, 00:00

Po raz siódmy zostaną ocenione najlepsze biuletyny firmowe w Polsce.

Po raz siódmy zostaną ocenione najlepsze biuletyny firmowe w Polsce.

Rusza Konkurs Biulety- nów Firmowych 2007. Termin nadsyłania prac mija 21 czerwca. Udział jest bezpłatny. Do agencji doradczej i wydawniczej Agape, organizującej konkurs, a specjalizującej się w przygotowywaniu biuletynów firmowych, można nadsyłać magazyny w kategoriach: biuletyn wewnętrzny, zewnętrzny, elektroniczny.

W każdej kategorii zostaną przyznane wyróżnienia za I, II i III miejsce. Zwycięzcy otrzymają statuetki i dyplomy. Laureaci I miejsca we wszystkich kategoriach otrzymają dodatkowo roczny dostęp do SARE — programu umożliwiającego tworzenie i dystrybucję profesjonalnych biuletynów elektronicznych. Regulamin i szczegółowe informacje: http://www.agape.com.pl/konkurs/konkurs_2007.html

Sponsorami konkursu są: SARE — pierwsze polskie narzędzie do e-mail marketingu dostępne w modelu ASP, i Drukarnia Art-Print z Warszawy. „Puls Biznesu” jest patronem medialnym konkursu.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: AB

Najważniejsze dzisiaj

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Media / Firmowy biuletyn