Firmy mają jeszcze kilka dni

Marta Nowicka
opublikowano: 10-08-2004, 00:00

15 sierpnia upływa termin nadsyłania zgłoszeń do I edycji nagrody gospodarczej Dolnośląskie Gryfy.

Do konkursu zorganizowanego przez Zachodnią Izbę Gospodarczą stanęło już blisko 70 dolnośląskich przedsiębiorstw i samorządów terytorialnych. Jak na pierwszą edycję to całkiem sporo, ale...

— Planowaliśmy około 100 zgłoszeń, tyle by nas satysfakcjonowało. Należy bowiem pamiętać, że ma to być wyjątkowa nagroda, a nie przyznawana wszystkim, którzy chcieliby ją otrzymać — mówi Robert Banasiak, wiceprezes ZIG.

Przedsiębiorcy startujący w konkursie powinni osiągać bardzo dobre wyniki, regulować zobowiązania, tworzyć miejsca pracy i działać na rzecz społeczności lokalnych. Wśród kandydatów, którzy już nadesłali wnioski, pojawiły się takie firmy, jak Volkswagen Motor Polska, Cersanit III czy Centrozłom Wrocław.

Nagrody 13 września przyzna kapituła, przewidziano laury m.in. za osiągnięcia w rozwoju przedsiębiorstwa, na rzecz rozwoju gospodarki Dolnego Śląska, eksportowe oraz promowanie społecznej odpowiedzialności biznesu.

„Puls Biznesu” jest patronem medialnym konkursu.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Marta Nowicka

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Puls Firmy / Firmy mają jeszcze kilka dni